Hotel Agnes, Bohdaneč

Bohdaneč, 28525
od 900 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Restaurace a hotel Sportpark AGNES nabízí - vynikající domácí kuchyni, stylové ubytování na břehu Pilského rybníku a aktivní prožití volného času.

Další informace

FARMAPARK AGNES leží v malebném údolí, v obci Bohdaneč, necelou hodinku jízdy z Prahy. Přirozené centrum celého Farmaparku tvoří hotel Agnes, který je malebně situován v romantickém prostředí, na břehu rybníku Pilský.
Velkou předností celé oblasti je kvalita čistoty přírody, která je zde dosud v podstatě nedotčena průmyslovou činností.

Rozsáhlý areál nabízí celoročně prohlídky pastvin, kde se volně potulují stáda skotu, prasat a ovcí, pro děti je od jara do pozdního podzimu otevřena dětská drůbeží farmička s vodní i hrabavou drůbeží a pávy.
Milovníkům Petrova cechu jsou k dispozici rybníky s trofejovými kusy - vyzami, jesetery i kapry, ale chytají se i pstruzi. Sportovní rybolov probíhá celoročně, a lovit mohou i ti návštěvníci, kteří nevlastní rybářský lístek.
Naše palírna nabízí možnost prohlídky s odborným výkladem, a ochutnávkou našich výrobků od medu a moštů až po ovocné pálenky a likéry. Všechny zmíněné produkty nesou certifikát kvality „KOSHER“.

Areál je skvěle vybaven víceúčelovými hřišti (tenisové kurty, cvičná tenisová stěna, hřiště na volejbal a nohejbal, basketbal, badminton, a hřiště na kopanou a házenou). Zájemci si u nás mohou zapůjčit kola, nebo hůlky pro Nordic Walking, a po předchozí domluvě si lze zajistit i projížďky na koních, nebo vyhlídkový let v aeroklubu.
Naše lanové centrum s lezeckou stěnou určitě přijde vhod všem milovníkům adrenalinových zážitků.

Návštěvníci Framaparku zpravidla zvolí k odpočinku luxusní prostředí hotelu Agnes***, který je architektonicky velmi zajímavou, a přitom zcela komfortní srubovou stavbou. Hotelové pokoje jsou moderně a stylově zařízeny tak, aby vyhověly i požadavkům náročné klientely. V celém objektu hotelu je Wi-Fi připojení zdarma. Pro větší pohodlí našich hostů je pro ně na ubytovací části hotelu k dispozici kuchyňka, což oceňují zejména rodiny s dětmi.
Součástí hotelu jsou 2 samostatné konferenční prostory vybavené audiovizuální technikou a Wi-Fi vysokorychlostním internetem. Hostíme zde velmi často účastníky konferencí, firemních setkání a tembuildingů. Hotel je pro svoji krásnou atmosféru a romantickou polohu velmi vyhledávaným místem pro pořádání svatebních veselic a rodinných oslav.
V bezbariérové restauraci s kapacitou 100 míst (+30 míst na letní předzahrádce) si naši hosté pochutnají na poctivé české kuchyni, s originálním menu - hovězí, jehněčí, vepřové i rybí speciality z masa z vlastních chovů. Pečeme vlastní chléb, udíme si slaninu. Podáváme nápoje z naší produkce, certifikované na kvalitu Kosher.
Cyklovýlety do blízkého okolí nabitého historickými kulturními památkami, nebo pěší výlety za houbami do okolních lesů, jsou doplňkem krásného pobytu ve Farmaparku Agnes.

Všichni jsou vítáni a všichni si přijdou na své.
 

Ceny

Domácí mazlíček
99 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj
900 Kč
Přistýlka
400 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Restaurace

Přijměte pozvání do naší bezbariérové restaurace s kapacitou 100 míst a venkovní terasou, situovanou do příjemného prostředí srubové stavby, a která si vás získá kvalitou poctivé domácí kuchyně a originálním menu.

Připravujeme hovězí, jehněčí, vepřové i rybí speciality z masa z vlastních BIO chovů. Pečeme vlastní domácí chléb a udíme slaninu. Nabízíme nápoje z naší produkce, certifikované na kvalitu Kosher.  

Kongresové možnosti

Data projektor
Kopírka
Osvětlení
Ozvučení, reprobedny
Plátno
Připojení k internetu
TV přijímač

Firemní akce

Součástí  Hotelu Agnes jsou 2 samostatné konferenční prostory. Oba jsou vhodné pro konference, školení, semináře, pracovní jednání, prezentace nebo teambuilding v klidném prostředí, s možností doplňkového kulturního, sportovního i společenského programu pro účastníky.
Kapacita Velkého sálu dle uspořádání stolů je 24 – 80 osob. Pro menší skupinky je vhodný malý Salónek s max. kapacitou 40 osob.  K dispozici je audiovizuální techniku a WIFI připojení k vysokorychlostnímu internetu. Hosté mohou zaparkovat na hotelovém parkovišti s celkovou kapacitou 20 míst a místa pro autobus.
Konferenční prostory jsou klimatizovány s bezbariérovým přístupem, jsou vybaveny potřebnou konferenční technikou, je možno přizpůsobit konkrétním požadavkům klienta a účelu, pro který mají být tyto sály klientem využívány.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Létání
Půjčovna kol
Rybolov
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Mapa

Autobus 100m
Vlak 5km
Velká mapa

Hotel Agnes: kontakty

Telefon:
321 022 087
Mobil:
731 644 162