Penzion Čtrnáctka, Rataje nad Sázavou

náměstí Míru 14, 28507
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytujte se v Penzionu Čtrnáctka, zařízeném ve stylu 30. let minulého století. V Ratajích nad Sázavou se nachází zámek, hrad Pirkštejn, na jehož věž se můžete dívat z naší zaharádky, nebo Klub Pivovárek, kde se konají víkendové kulturní akce. Penzion má kapacitu až 11 míst.

 

 

Další informace

Penzion je možné pronajmout na Vaše vlastní akce jako celý objekt - oslavy, školení, večírky, rauty apod. K dispozici je šest dvou až třílůžkových pokojů, kuchyňka, prostorná zahrada a parkovací stání přímo před objektem. Penzion disponuje barem s vlastním výčepem v přízemí (bar je otevřený pouze po předchozí domluvě).

Penzion je kompletně rekonstruovaný ve stylu 30. let minulého století s možností ubytování až 11 osob ve dvou apartmánech a jednom dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky.

Dům je patrový, v přízemí se nachází bar s výčepem a společenskou místností. Na druhé straně chodby je hostům k dispozici vybavená kuchyň. Penzion má soukromou prostornou zahradu s grilem a s výhledem na hrad Pirkštejn.

V patře se nachází pokoje. Celková kapacita je 11 míst - jeden dvoulůžkový samostatný pokoj a dva apartmány s čtyřmi až pěti lůžky.

Penzion je kompletně nekuřácký. V celém objektu je možnost příjmu Wi-Fi. 

Ceny

Cena za osobu
500 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
550 Kč

Ceny se řídí výhradně ceníkem na internetových stránkách penzionu www.penzion-rataje.eu. Možnost slev a výhod při naplnění celého penzionu. Psi pouze po předchozí domluvě.

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Zahrada
Terasa
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
11
Dvoulůžkové pokoje
4
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
WC

Kongresové možnosti

Firemní akce

Nabízíme pronájem malé místnosti s barem pro teambuildingové akce či pronájem velkého sálu (kapacita až 200 lidí) s dataprojektorem.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Rybolov
Vodáctví, lodě

Okolí

Penzion se nachází v Ratajích nad Sázavou ve Středních Čechách, v nádherném kopcovitém povodí řeky Sázavy, obklopeném hlubokými lesy. V obci je obchod, fotbalové a volejbalové hřiště, jezdecká stáj, v létě možnost koupání v řece, výletů na kole a návštěv památek. Je zde dobré spojení z Prahy po dálnici D1 (45 min). V okolí je mnoho památek - hrad Pirkštejn, zámek Rataje nad Sázavou, Klášter Sázava, hrad Český Šternberk, chrám sv. Barbory v Kutné Hoře a mnoho dalších. 

Mapa

Autobus 200m
Vlak 1km
Velká mapa