Libušina villa, Kutná Hora

Libušina 391/12, Kutná Hora, 28401
od 1.400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytujte se v příjemně vybaveném penzionu přímo v historickém centru města Kutné Hory. Penzion nabízí moderní i dobové vybavení z První republiky, kdy byla Libušina Villa postavena ve stylu funkcionalismu. Ten je charakteristický jednoduchostí, přímostí a prostorovostí interiéru. Ubytujte se v jednom ze 7mi pokojů nebo 3 apartmánů. K dispozici jsou i pokoje s balkonem. V přízemí je společná kuchyňka a venku k dispozici zahrada, kde je možnost grilování a odpočinku. Návštěvníci ocení bezpečnou úschovu jízdních kol a motocyklů.

Další informace

Libušina Villa byla postavena ve stylu funkcionalismu v roce 1939. Koncem roku 2015 byla koupena od původních majitelů a během půl roku kompletně zrekonstruována s citem pro Vaše pohodlí. V době První republiky se stavěly mohutné vily s prostorným interiérem.

Prostorné pokoje jsou vybaveny bezdrátovým připojením k internetu WIFI, TV, koupelnou, kvalitní postelí a vkusnými dekoracemi. U některých pokojů je i balkon s výhledem.

Snídaně se podává v přízemí v jídelně s kuchyňkou. Přes den, nebo večer můžete trávit svůj volný čas na zahradě u grilu. Pro cyklisty je zde možnost úschovy kol. Na každém patře je k dispozici malá kuchyňka s posezením pro volné chvilky - možnost uvaření kávy či čaje.

Celková kapacita Villy je 20-26 lidí. Lze zde tedy pořádat i firemní ubytování s programem, ubytování pro svatebčany, teambuilding, sportovní akce.


Ceny

Apartmán
1.800 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.400 Kč
Třílůžkový pokoj
1.700 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Zahrada
Venkovní ohniště / gril
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
26

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Fitness, posilovna
Bazén vnitřní

Okolí

V Kutné Hoře můžete kromě spousty památek navštívit i jiná zajímavá místa, např. bobovou dráhu, bazén a jiné sportovní činnosti na Karlově, vyhlídkovou věž s restaurací na kopci Kaňku, krásné procházky v údolí říčky Vrchlice na Královské procházce, kde vznikala kdysi slova české hymny "Kde domov můj" a mnoho dalších krásných míst, na které nezapomenete. Více informací Vám samozřejmě podáme, nebo Vám rádi poradíme, kudy z nudy:) Dostupnost: VLAK 10min, BUS 5min, KINO 2min, partnerské TAXI služby, DIVADLO 10min, CENTRUM a RESTAURACE 1min.

Mapa

Velká mapa