Wellness & Congress Hotel U Kata, Kutná Hora

Štefánikova 92/46, Kutná Hora, 28401

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Jen pár minut chůze Vás dělí od míst, které byly pro svoji architektonickou krásu zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO (Vlašský dvůr, chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, Hrádek,…).

Další informace

PROČ PRÁVĚ POBYT U NEJVÝHLEDÁVANEJŠÍHO HOTELU V KUTNÉ HOŘE?

Hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu.

  • 43 stylově zařízených pokojů
  • Moderní wellness centrum, pro ubytované klienty zdarma NE – ČT (15:15-16:15)
  • Restaurace s českou kuchyní a stylovou středověkou krčmou
  • Zahradní posezení v letních měsících, zimní zahrádka
  • Výhodné pobytové balíčky za skvělé ceny
  • Parkování a WiFi připojení zdarma
POKOJE

Návštěvník hotelu má na výběr ze 43 komfortních pokojů. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního dřeva, vlastní kopelnou se sprchou nebo vanou a WC, satelitní TV a internetovým Wi-Fi připojením.

  • 3 x jednolůžkový pokoj
  • 33 x dvoulůžkový pokoj
  • 3 x třílůžkový pokoj
  • 4 x rodinný pokoj pro 4 osoby

Přijďte si odpočinout a relaxovat do našeho hotelového wellness centra. Naši hosté mohou využít finské sauny, parní lázně a whirlpoolu. Dále rozmanité nabídky v podobě různých druhů masáží, koupelí, zábalů a kosmetických balíčků. Pro milovníky zlatého moku a nejen pro ně máme připravené unikátní pivní lázně v historických sklepeních s klenutými stropy.

Hoteloví hosté mají v ceně ubytování bonus v podobě hodinového vstupu do wellness centra v době veřejného provozu (sanuna, pára, whirlpool). Tento vstup není nárokovatelný a je závislý na momentální volné kapacitě wellness centra – další informace na hotelové recepci.

Služby

Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Úschovna kol, lyží
Vířivka
Vstup domácích zvířat
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
94
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
33
Jednolůžkové pokoje
3
Kapacita restaurace
90
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Romantické večeře, místo pro firemní a rodinné oslavy či pestré sezónní gastro akce? Hotelová restaurace U kata – gastronomie na úrovni!

Restaurační část nabízí široký výběr z české kuchyně i specialit šéfkuchaře. Příjemně můžete posedět ve stylové středověké krčmě s kapacitou 50 míst či komornější zimní zahradě. V nabídce nápojů můžete vybrat z nabídky českých a zahraničních vín, destilátů a piva z pivovaru Pilsner Urquell.

Na přání můžeme uspořádat privátní nebo firemní oslavy od menšího počtu účastníků až po rezervování celé krčmy. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání oslav narozenin, třídní sešlosti, svatby, firemní prezentace, ochutnávky vín, promoce, večírky pro zákazníky a firemní rauty. Na požádání Vám můžeme zajistit  vystoupení kata Mydláře, šermíře doprovázené živou středověkou muzikou a Váš večer se promění v nezapomenutelný zážitek.

Součástí restaurace je salonek s kapacitou 40 míst s možností bezplatného připojení na internet pomocí Wi-Fi technologie, vhodný pro větší skupiny i jednotlivce, ale i zimní zahrádka s kapacitou 25 míst.

V letních měsících je otevřeno zahradní posezení o velikosti 60 míst.

Zavedený jídelní lístek zpestřujeme několikrát ročně víkendovými akcemi jako je letní grilování, tradiční Svatomartinské či zvěřinové hody a dalšími gastronomické události.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Půjčovna kol
Tenisový kurt

Mapa

Centrum 500m
Autobus 250m
Vlak 150m
Velká mapa