Penzion Havířská bouda, Kutná Hora

Sedlec 35, Kutná Hora, 28403
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 3km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Na tradici z let dávno minulých navazuje znovuobnovená výletní restaurace Havířská Bouda. Návštěvníci tu naleznou nejen stylový interiér a vynikající kuchyni, ale při zvláštních příležitostech mohou i zakusit atmosféru luxusní romantické večeře, vysoko nad rozzářeným městem, ve večerní vyhlídkové restauraci na vrchu rozhledny. 

Další informace

 K dispozici je i ubytování na velmi solidní úrovni v nově zařízeném pensionu s pěti dvoulůžkovými pokoji. Novomanželům či jiným náročným klientům je kromě toho k dispozici i jedno nadstandardně velké rodinné apartmá. 

Mohutná věž rozhledny je od dob první republiky po dlouhé době jediná, která byla postavena z impozantního kamenného kyklopského zdiva a tvoří mohutnou základnu vyhlídkové terasy a kavárny, která nejenže přes celoplošné prosklení skýtá dosud nevídaný výhled do kraje, ale večer se mění v romantickou vyhlídkovou restauraci s minutkovou kuchyní.
Moderní výtah pak zpřístupní vyhlídkovou terasu všem, kteří nemohou či nechtějí překonat přes 144 schodů a absolvovat tak pěší výstup na třicet metrů vysokou rozhlednu. 

Ceny

Apartmán
2.590 Kč
Cena za osobu
750 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Nekuřácké pokoje
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
15
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
50
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC
Klimatizace

Restaurace

Restaurace Havířská bouda s celoročním provozem nabízí menu sestavené z pečlivě vybraných specialit české i mezinárodní kuchyně, ale kromě oblíbených minutek, umožní přes oběd i výběr z několika hotových jídel. Ve stylovém interiéru s vyřezávaným mahagonovým obložením a s otevřeným krbem je k dispozici celkem 45 míst k sezení, salónek má kapacitu až 20 osob. Na terase může relaxovat dalších zhruba 60 lidí.
Rádi tu pro vás zajistíme svatby, promoce, narozeninové a jiné oslavy a party, také školení či firemní večírky.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Motokáry

Mapa

Centrum 3km
Autobus 1km
Vlak 2.5km
Velká mapa